Instagram Kapatma Hizmeti

1.1.MADDE IKH (Şahsi Hesaplar)
Bu hizmette sadece şahsi hesaplar kapatılmaktadır. Kapatılcak hesapların yasal sahibine ait olması gerekmektedir. Hizmetin kullanılması durumunda 1.2.MADDE’yi kabul etmiş bulunmaktadır.

1.2 MADDE IKH (Sorumluluk ve Yükümlülük)
Tarafımıza gönderilen hesapların incelenmesi sonucunda hesabın yasal sahibine ait olmadığı tespit edilirse. Hesap kapandıktan sonra sorumluluk ve yükümlülük Limitsiz Bulut’a ait değildir ve sorumlu tutulamaz.

1.3 MADDE IKH (Kötüye Kullanım)
Rastgele istediğiniz gibi hesap kapattıramazsınız. Olası/Spam hesaplar haricinde tarafımıza gönderilen hesapların hepsi tek tek incelenir ve incelendikten sonra işleme konulur.

1.4 MADDE IKH (Para İadesi)

Hizmet satın alındıktan sonra. 24 Saat içerisinde yasal sahibi olunan hesap kapatılmadıysa geri iade talep edilebilir ve verilen ücret geri iade edilir. Aynı zamanda 1.5.MADDE’yi kabul etmiş sayılmaktadır.

1.5 MADDE IKH (Verilerin Yedeklenmesi ve İşlenmesi)

Hesabını kapattırmak isteyen instagram hesabının yasal sahibi. Hesabın kapatılması sonrasında hesabın kapatılmasına ilişkin bilginin Limitsiz Bulut Sunucularında barındırmasını taahhüt eder ve bu bilgiler 3.Taraf kişileriyle kesinlikle paylaşılmaz.


Instagram Takipçi Hizmeti

1.1.MADDE ITH (Hizmet Kullanımı)

Bu hizmet Limitsiz Bulut havuzuna gelen kullanıcılar sonucunda, gelen siparişe göre takipleşme yönlendirmesidir. Kesinlikle herhangi bir hile hack vb. yazılımlar aralığı ile takipçi gönderilmez. Hizmeti kullanan kişiler 1.2.MADDE’yi kabul etmiş sayılmaktadır.

1.2.MADDE ITH (Oluşabilecek Sorunlar / Hesabın Spamlanması)

Limitsiz Bulut Panelinden Sürekli alışveriş yaptığınızda instagramdan kısıtlama yemek hesabın spamlanması vb durumlardan kesinlikle Limitsiz Bulut sorumlu değildir.

1.3.MADDE ITH (Para İadesi)

Verilen siparişte takipçi sayısının düşüşünü kabul etmektesiniz. İnsanlar sizin sayfanızı beğenmediği ve benzeri durumlarda takipten çıkabilme durumu söz konusu olduğu için düşüşe sebep açar ve bundan Limitsiz Bulut sorumlu değildir. Düşüşler için para geri iadesi yoktur. Hizmetimizi kullanırken 1.1.MADDE ITH ve 1.2.MADDE ITH maddelerini kabul etmiş sayılırsınız.